Om oss

Sandvik Coaching ble opprettet i Februar 2020 av Ruben Grana Sandvik.

Firmaet fokuserer på helse for ansatte i bedrifter gjennom seminarer som belyser teamer som psykisk og fysisk helse, ernæring og motivasjon. Dette er med bakgrunn fra mange år med sunn trening og godt kosthold samt med sertifiserte personlig trenere, fagkunnskaper og toppidrettsutøvere.

Sandvik Coaching har 11 ansatte som jobber for å yte best mulig coaching for klienter. Med fokus på tett relasjon til alle klienter ønsker vi å gå veien ved våre kunder for å sammen nå oppsatte mål.

Firmaet er delt inn i tre avdelinger "Avdeling Vestfold og Telemark", "Avdeling Rogaland" og "Avdeling Oslo". Klienter plassert utenfor avdelingsosmrådene vil bli satt under avdeling Oslo.

Vi gjør det sammen!

Ansatte

Ruben - CEO - Leader team - Ruben@sandvikcoaching.no

Adrian - CFO- Leader team - Adrian@sandvikcoaching.no

Kristine - CCO - Leader team - Kristine@sandvikcoaching.no

Ivar - Department manager - Rogaland - Ivar@sandvikcoaching.no

Edin - Department manager - Vestfold - Edin@sandvikcoaching.no

Gabriel - Digital marketing - Oslo - Gabriel@sandvikcoaching.no

Hanna - Business development manager - Oslo - Hanna@sandvikcoaching.no

Jonas - Product development - Oslo - Jonas@sandvikcoaching.no

Lea - Coach - Vestfold - Leas@sandvikcoaching.no

Jo-Mikael - Coach - Vestfold - Jo-mikael@sandvikcoaching.no

Jin-Samuel - Coach - Rogaland - Jin@sandvikcoaching.no